Türkiyenin En İyi Dizi Forum Sitesi
Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? OE3bNk
Türkiyenin En İyi Dizi Forum Sitesi
Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? OE3bNk

Dizi Oyuncuları, Haber ve Gelişmeleri, Fragmanları, Müzikleri ve Reyting Sonuçları.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Game of Thrones'u Nereden İzlemeli?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

Game of Thrones'u Nereden İzliyorsunuz?
Torrentten İndirip İzliyorum
Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Bar_left0%Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Bar_right
 0% [ 0 ]
Online Dizi Sitelerinden İzliyorum
Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Bar_left100%Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Bar_right
 100% [ 1 ]
Tv Platformlarından İzliyorum
Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Bar_left0%Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Bar_right
 0% [ 0 ]
İzlemiyorum
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
dizisever
İzleyici
12
dizisever
34

Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Vide
MesajKonu: Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? I_icon_minitime2017-07-24, 15:50

İnternetten Para Kazan

Dünyanın konuştuğu ve yeni sezon tanıtımı için ciddi reklam bütçesi harcanan game of thrones geçtiğimiz hafta 1 senelik aranın ardından 1. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Amerika dışında yaşayan ve diziyi izleyen herkesin ortak derdi spoiler yememek. spoiler yememek için sosyal medya ya girmeyen arkadaşlarım var Smile

Durum böyle olunca tek çare amerika ile aynı anda diziyi izlemek oluyor. Bunun için dizi siteleri ve torrentler yetersiz kalıyor çünkü dizi yayınandıktan sonra bu sitelere düşüyor dizi.

Geçenlerde arkadaş ortamında tamda bu konuyu konuşurken birisi digiturk'ü önerdi. Digiturk amerika ile aynı anda altyazı ve türkçe dublaj seçeneği ile diziyi gösteriyormuş. Geçtiğimiz 6 sezon bölümleride açıkmış. Ne kadar ödüyorsun dedim o aile paketini almış  ptt 1. lig maçlarınıda izlemek için birde dizi paketi almak gerekiyormuş ikisine toplam 17 buçuk tl ödüyorumuş üç aydan sonra 35 tl ödeyecekmiş. Nedir ne değildir diye biraz araştırdım içinde baya bi kanal var belgeselinden filmine kadar.

Konumuza geri döncek olursak torrenten izlesem 1080p yaklaşık 3 gb oluyor inmek bilmiyor dizi sitelerinden izlesem hem görüntü tıkanıyor hem spoiler yicem sanırım bende aynı paketi alacağım.
yasemin3406
İzleyici
12
yasemin3406
34

Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Vide
MesajKonu: Geri: Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? Game of Thrones'u Nereden İzlemeli? I_icon_minitime2017-10-26, 17:53

İnternetten Para Kazan

Buffer diye bir site var orda yeni bölüm çıktığı anda anlık olarak veriliyor. İngilizceniz varsa bakabilirsiniz oradan

Game of Thrones'u Nereden İzlemeli?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası