Türkiyenin En İyi Dizi Forum Sitesi
İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! OE3bNk
Türkiyenin En İyi Dizi Forum Sitesi
İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! OE3bNk

Dizi Oyuncuları, Haber ve Gelişmeleri, Fragmanları, Müzikleri ve Reyting Sonuçları.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dizisever
İzleyici
12
dizisever
34

İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! Vide
MesajKonu: İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! I_icon_minitime2017-09-12, 17:28

İnternetten Para Kazan

Geçtiğimiz sezon geniş bir izleyici kitlesine ulaşan ve çok heyecanlı bir şekilde sezon finali yapan İsimsizler, bu sezonda kaldığı yerden devam ediyor.

Geçen sene bizi üzen ve merak içinde bırakan dizi bu senede bizi yine merak içinde bırakmaya devam ediyor. Aslında dizide birazda belirsizlik hakim çünkü Kor Yakup isimli karakterin kim olduğu hangi tarafta olduğu geçmişinde neler yaşadığı hala belli değil bakalım ilerleyen bölümlerde bu konu aydınlacak mı ?

Beni mutlu eden diğer bir konu ise Murat'ın yaşıyor olması oldu ilk bölümü izlerken biraz ölecek stresini yaşadım ama son anda bizim ekip her zamanki gibi geldi.

Benim genel yorumum bu sezon çok daha iyi olacak gibi duruyor fakat ortadaki belirsizliklerin ortadan kalkması lazım

TalhaAzam
Seo & Sosyal Medya Uzmanı
12
TalhaAzam
34
Söz : Ölüm, ölüm dediğin nedir ki gülüm ? Ben senin için yaşamayı göze almışım..
http://forum.dizilerveoyuncular.com

İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! Vide
MesajKonu: Geri: İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı! I_icon_minitime2017-09-14, 18:20

İnternetten Para Kazan

İsimsizler gerçekten kaliteli bir yapım, umarım bu sezon daha iyi bir senaryoyla seyirci karşısına çıkar.

İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası